MÁTE ROVNAKÝ PROBLÉM?

POUŽITE NÁŠ TERAPEUTICKÝ VALGUS 2 IN 1 A ZABUDNITE NA KOSTNÉ VÝRASTKY NAVŽDY!

image image

2 fixátory pre denné a nočné použitie


Zastaví bolesti a zápal počas 10 dní. Radikálne eliminuje vbočenie - do 10 dní!

JEDNODENNÝ PREDAJ:
ZĽAVA 50%

Záruka najlepšej ceny 78 € 39 €

Záruka najlepšej ceny 78 €
39 €

Viac ako 30% žien
nemôže nosiť značkové topánky
a topánky s podpätkami
Hanbí sa za svoje nohy
Každý deň začína
nepohodlím a končí s obrovskou bolesťou

Jedná sa o problémy spôsobené vyčnievajúcimi kostmi nôh - vbočeným palcom

VALGUS 2 IN 1 JE JEDINÝM RIEŠENÍM NA TIETO TRI PROBLÉMY

image

jemne preskupuje prsty do ich prirodzenej polohy a odstraňuje deformácie

image

okamžite znižuje obťažujúci pľuzgier a bolesť nohy

image

opravuje valgus a lieči zápaly kĺbov

Valgus 2 in 1 možno nosiť pri nosení obuvi, pomáha znižovať tlak a trenie v oblasti prstov. Je neviditeľný dokonca aj v letných otvorených topánkach. V noci pomáha druhý fixátor.

VALGUS 2 IN 1 -
"ZLATÝ ŠTANDARD PRE LIEČBU VALGÓZNEJ DEFORMITY"

Záruka najlepšej ceny 78 € 39 €

Záruka najlepšej ceny 78 €
39 €

ČO JE VALGUS 2 IN 1?

image

Na zdravej nohe je palec rovnobežný s ostatnými prstami. Noha plní svoju funkciu podpory a odpruženia.

image

Valgus 2 in 1 napravuje odchýlku palca smerom von, keď sa podporná funkcia podstatne zhoršila.

image

Keď má vbočený palec - valgus-- má stupeň II-III. Anatómia tu ukazuje, že špička je náhle ohnutá: na palci na nohe je kostný výrastok. Palec je ohnutý smerom k ostatným prstom. Podporné funkcie sú dramaticky zhoršené. Ťažká deformita palca je častou príčinou invalidity u žien.

KEDY JE ČAS NA VALGUS 2 IN 1!

Mali by ste používať Valgus 2 in 1, ak

Máte ploché nohy, nosíte úzke topánky a topánky s podpätkami, niekto z vašej rodiny má vbočený palec. Valgus 2 in 1 zabráni progresii ochorenia, a vaše nohy zostanú krásne a zdravé po dlhú dobu.

Počiatočné príznaky

Konštantné nosenie fixátorov Valgus 2 in 1 po dobu 3-6 mesiacov cez den aj v noci opraví skreslenie a vyčnievajúce "kosti" v nohách jednoducho zmiznú! Tento efekt je klinicky preukázaný. Výsledok zostane aj potom, čo fixátor prestanete používať.

Ťažká deformita palca

Valgus 2 in 1 obnovuje správnu polohu špičky nohy, aj keď sú prsty skrížené a tesne u sebe; ale tiež bráni progresii ochorenia a zastaví vývoj komplikácií: zápalu kĺbov, tvorbu mozoľov. Zaťaženie na nohy pri chôdzi je správne rozložené a bolesť zmizne nielen v prstoch, ale aj v nohách; nohy sa unavía omnoho menej. Môžete znova nosiť krásne topánky, nielen ortopedickú obuv.

AKO TO FUNGUJE?

image

Vyrobené z čistého, bezpečného a veľmi odolného silikónového gélu

image

Fixátor zo silikonového gélu sa okamžite prispôsobí anatómii vašej nohy, doslova sa na nohe stáva nepostrehnuteľný. Rovnako starostlivo a bezpečne uzamkne prst vo správnej polohe.

image

Pod tlakom sa kosť vráti do normálnej polohy a palec zostane paralelne s ostatnými prstami. Bolesť pri chôdzi zmizne a topánka už nedeformuje nohu.

image

AKO POUŽÍVAŤ VALGUS 2 IN 1?

Jednoducho nasunte fixátor na prst a pritlačte na kožu, potom si obujte svoje normálne topánky. Jeden fixátor nosíte vo dne a druhý aj v noci. Je neviditeľný v topánkach so zatvorenou pätou aj v športovej obuvi.

Čím viac času strávite s fixátorom, tým rýchlejšia bude korekcia deformity. A tým rýchlejšie valgus zmizne!

Jeden pár stačí na dobu minimálne jedného roka používania. Pre väčšinu ľudí, ktorí trpia valgózitou, to je viac než dosť, aby zásadným spôsobom vyriešili problém bolestivej kosti!

SROVNÁVACIE CHARAKTERIATIKY VALGUS 2 IN 1
S ĎALŠÍMI METÓDAMI LIEČBY VALGUSU

image
Ortopedické vložky

Objemná konštrukcia nedovoľuje používať vložky do topánok, takže sa tieto zariadenia nosia hlavne v noci, deformovaný prst je stále pod tlakom a v obuvi zostáva v nesprávnej polohe počas aktívneho pohybu. Účinnosť tejto metódy liečby bola pozorovaná iba v počiatočných štádiách ochorenia.

image
Protizápalové a analgetické masti, krémy, formule

Sú schopné eliminovať zápal a bolesť v rozvoji artritídy alebo burzitídy, ale neodstraňujú skreslenie špičky a nezastavujú progresiu ochorenia.

image
Masáže, rehabilitácie

Nemajú žiadnu samostatnú hodnotu v liečbe valgusu, takže nemajú v eliminácii deformácie žiadny účinok. Používajú sa na úľavu od bolesti a proti zápalu kĺbu.

image
Chirurgia

Bohužiaľ, po dlhú dobu to bol jediný účinný spôsob liečby v ktorejkoľvek fáze. Operácia eliminuje "kosť" na päte, ale nebráni jej opätovnému výskytu v budúcnosti. Tento spôsob liečby je veľmi traumatický (kosť je odrezaná, vyčnievajúcí diel je odstránený), bolestivý, je dlhá doba zotavenia. Zanecháva nevzhľadné jazvy na nohách po ošetrení.

image
Valgus 2 in 1

Nastaví prst do správnej polohy a vlastne imobilizuje (opraví) ho po dobu 24 hodín
denne, poskytuje výrazný terapeutický účinok. Ochorenie už nepostupuje, pretože telesná hmotnosť je správne distribuovaná na nohy a uzavreté topánky už ńevyvolávajú ďalší posun palca smerom von

Privacy policy /
Política de privacidad

En cumplimiento de la Ley Orgánica 15/1999 de Protección de Datos de Carácter Personal, se informa al usuario que sus datos serán incorporados a un fichero titularidad de Media Solution DI MASSIMO ELITE S.L., con la finalidad de responder a su solicitud y mantenerlo informado acerca de los productos y servicios comercializados por la empresa. Asimismo, el usuario acepta y consiente el tratamiento automatizado de los mismos por parte de Media Solution Ad И DI MASSIMO ELITE S.L., quien garantiza que los datos recogidos no serán cedidos a terceras personas ni usados con otro fin comercial que no sea para el que han sido recabados. Si Ud. quiere ejercitar sus derechos de acceso, rectificación, cancelación y oposición puede hacerlo solicitándolo por escrito en nuestro correo electrónico: info.dimassimoelite@gmail.com и info@mediasolution.gmail, adjuntando una fotocopia de su DNI.